Hoşgeldiniz
Giriş

iOS - iPhone'da Ücretsiz Spotify Premium (Jailbreaksiz)

Spotify, şimdiye kadar mevcut en büyük müzik akışı hizmetidir. Hemen hemen her şarkıyı indirmeye veya bireysel olarak ödemeye gerek kalmadan dinleyebilme özelliği sayesinde müzik dinleyicileri için çok faydalı bir hizmettir. Spotify ücretsiz bir aboneliğe sahip olsa da, onunla neler yapabileceğiniz konusunda çok sınırlıdır. Aylık ücret ödeyerek size sınırsız atlama, reklamsız ve daha iyi bir deneyim sağlayacak premium bir abonelik alabilirsiniz. 

Spotify ++ ile iPhone, iPod touch veya iPad'inizde neredeyse tüm premium özellikleri ücretsiz alabilirsiniz. Bunu almak için Jailbreak yapmanıza bile gerek yok!

***TEST AMAÇLIDIR, UYGULAMAYI BEĞENMENİZ HALİNDE ÜCRETLİ VERSİYONA GEÇMELİSİNİZ***

Gereksinimler ve Notlar:

 • Jailbreak gerektirmez.
 • Bu yöntem için bir bilgisayara ihtiyacınız yoktur.
 • Bu uygulama imzalandı ve herhangi bir zamanda Apple tarafından iptal edilebilir. Bu durumda, uygulama çökmeye başlayacaktır. Bunu düzeltmek için uygulamayı yeniden indirin ve tekrar deneyin. Bu sorunu çözmezse birkaç gün içinde tekrar deneyin.

Spotify Premium özellikler:
- Reklamsız
- Sınırsız atlama
- Şarkıları çalmak
- Yüksek ses kalitesi

Spotify Premium Ücretsiz için Yazılı Rehber:

 • iOS cihazınızda bu sayfaya gidin (Safari'de olmalı).
 • Bir kez orada, App Store'a benzer bir web sitesi görmelisiniz.
 • Alt kısımdaki ‘Ara’ düğmesine dokunun. Buraya ‘Spotify‘ yazın ve size birkaç farklı seçenek sunulacak.
 • ‘Spotify ++‘ adlı uygulamayı bulun, ardından ‘Get‘ üzerine dokunun (işe yaramazsa iki kez dokunmanız gerekebilir). Bu sizi uygulama yükleme sayfasına götürmelidir. İsterseniz farklı bir renk şemasıyla aynı uygulama olduğundan, diğer değişkenlerden birini de kullanabilirsiniz.
 • Yükleme sayfasında, simgenin yanındaki ‘Al‘ düğmesine dokunun. Uygulamayı yüklemek isteyip istemediğinizi soran bir açılır pencere görünmelidir. ‘Install‘ üzerine dokunun. Şimdi normal bir uygulama mağazası uygulaması gibi yüklemeye başlamalıdır.
 • Uygulama yüklendikten sonra, güvenilmeyen bir kurumsal geliştirici hatası nedeniyle açılmaz. Bunu çözmek için Ayarlar uygulamasını açın ve Genel> Cihaz Yönetimi bölümüne gidin.
 • Spotify ++ içerenini bulana kadar bu sayfadaki menülerden birine dokunun. Güven’e iki kez dokunun; uygulama güvenilir hale gelecektir.

Artık iPhone, iPod touch veya iPad'inizde Spotify ++ uygulamasını açıp kullanabilmelisiniz.
Uygulamayı açtığınızda, Spotify hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. Giriş yaptığınızda, Spotify Premium'u ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz!

***TEST AMAÇLIDIR, UYGULAMAYI BEĞENMENİZ HALİNDE ÜCRETLİ VERSİYONA GEÇMELİSİNİZ***


Yorum Yazın

İgili Makaleler

 • iPhone 6 Fiyat
  iPhone 6 Fiyat iPhone 6 Fiyat olarak sitemizde iPhone modelleriyle ilgili binlerce videolar yayınlayarak size eşsiz bir ...
RSS