Hoşgeldiniz
Giriş

iPhone 6 Fiyat

iPhone 6 Fiyat

iPhone 6 Fiyat olarak sitemizde iPhone modelleriyle ilgili binlerce videolar yayınlayarak size eşsiz bir bilgi bankası oluşturmak niyetindeyiz. iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X dahil bütün iPhone modellerinin karşılaştırma videolar, teknik incelemeleri, kullanım videoları, gizli özellikleri, yorumlar ve haberler sitemizde.

Sitemizdeki içeriğin tamamı iPhone ile alakalı içeriktir. iPhone dünyada en çok satan telefonlardan biridir ve günümüzde 100 milyonlarca kullanıcısı vardır. Türkiye'de de her geçen gün yeni kullanıcılar bir iPhone modeli ile iOS dünyasına adım atmaktadırlar.

iOS Nedir?

iOS iPhone Operation System'in kısaltmasıdır. iPhone'larda bulunan işletim sistemi iOS'tur en güncel versiyonu Aralık 2017 itibariyle iOS 11.2'dir. iOS'un en belirgin artısı sürekli stabil olarak çalışması ve bir komut işlenirken arkaplanda çok işlem çağırmayan bir işletim sistemi olmasıdır. Bu sebeple iPhone kullanıcıları telefonlarının hızlı olmasından ve hiç bir zaman donma, resetlenme gibi sorunlar yaşamadıklarından bahsederler. 

Her ne kadar iOS aslında çok stabil ve hızlı bir işletim sistemi de olsa bazen takılma ve donmalar tabi ki yaşanmaktadır iPhone kullanıcıları tarafından. Bunun sebebi daha çok telefona yüklenen bir uygulamanın kararsızlığından olsa da bazen yeni bir iOS versiyonu da cihazda bazı kararsızlık durumlarına sebebiyet verebilmektedir.

iOS'un başka bir en büyük artısı burada devreye girmektedir. Yeni çıkan bir iOS sürümündeki kararsızlık durumu Apple mühendizlerince hemen tespit edilmekte ve kararsızlığa sebep olan sorun hızla düzeltilerek yeni güncel iOS versiyonu çıkarılmaktadır.

En son iOS versiyonu Aralık 2017 itibariyle iOS 11.2'dir.

 


Yorum Yazın

İgili Makaleler

RSS