Hoşgeldiniz
Giriş

Popüler Makaleler


 • iPhone 6 Fiyat

  iPhone 6 Fiyat

  iPhone 6 Fiyat olarak sitemizde iPhone modelleriyle ilgili binlerce videolar yayınlayarak size eşsiz bir bilgi bankası oluşturmak niyetindeyiz. iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X dahil bütün iPhone modellerinin karşılaştırma videolar, teknik incelemeleri, kullanım videoları, gizli özellikleri, yorumlar ve haberler sitemizde.

  Sitemizdeki içeriğin tamamı iPhone ile alakalı içeriktir. iPhone dünyada en çok satan telefonlardan biridir ve günümüzde 100 milyonlarca kullanıcısı vardır. Türkiye'de de her geçen gün yeni kullanıcılar bir iPhone modeli ile iOS dünyasına adım atmaktadırlar.

  iOS Nedir?

  iOS iPhone Operation System'in kısaltmasıdır. iPhone'larda bulunan işletim sistemi iOS'tur en güncel versiyonu Aralık 2017 itibariyle iOS 11.2'dir. iOS'un en belirgin artısı sürekli stabil olarak çalışması ve bir komut işlenirken arkaplanda çok işlem çağırmayan bir işletim sistemi olmasıdır. Bu sebeple iPhone kullanıcıları telefonlarının hızlı olmasından ve hiç bir zaman donma, resetlenme gibi sorunlar yaşamadıklarından bahsederler. 

  Her ne kadar iOS aslında çok stabil ve hızlı bir işletim sistemi de olsa bazen takılma ve donmalar tabi ki yaşanmaktadır iPhone kullanıcıları tarafından. Bunun sebebi daha çok telefona yüklenen bir uygulamanın kararsızlığından olsa da bazen yeni bir iOS versiyonu da cihazda bazı kararsızlık durumlarına sebebiyet verebilmektedir.

  iOS'un başka bir en büyük artısı burada devreye girmektedir. Yeni çıkan bir iOS sürümündeki kararsızlık durumu Apple mühendizlerince hemen tespit edilmekte ve kararsızlığa sebep olan sorun hızla düzeltilerek yeni güncel iOS versiyonu çıkarılmaktadır.

  En son iOS versiyonu Aralık 2017 itibariyle iOS 11.2'dir.

   

  Devamı.. »
 • iOS - iPhone'da Ücretsiz Spotify Premium (Jailbreaksiz)

  Spotify, şimdiye kadar mevcut en büyük müzik akışı hizmetidir. Hemen hemen her şarkıyı indirmeye veya bireysel olarak ödemeye gerek kalmadan dinleyebilme özelliği sayesinde müzik dinleyicileri için çok faydalı bir hizmettir. Spotify ücretsiz bir aboneliğe sahip olsa da, onunla neler yapabileceğiniz konusunda çok sınırlıdır. Aylık ücret ödeyerek size sınırsız atlama, reklamsız ve daha iyi bir deneyim sağlayacak premium bir abonelik alabilirsiniz. 

  Spotify ++ ile iPhone, iPod touch veya iPad'inizde neredeyse tüm premium özellikleri ücretsiz alabilirsiniz. Bunu almak için Jailbreak yapmanıza bile gerek yok!

  ***TEST AMAÇLIDIR, UYGULAMAYI BEĞENMENİZ HALİNDE ÜCRETLİ VERSİYONA GEÇMELİSİNİZ***

  Gereksinimler ve Notlar:

  • Jailbreak gerektirmez.
  • Bu yöntem için bir bilgisayara ihtiyacınız yoktur.
  • Bu uygulama imzalandı ve herhangi bir zamanda Apple tarafından iptal edilebilir. Bu durumda, uygulama çökmeye başlayacaktır. Bunu düzeltmek için uygulamayı yeniden indirin ve tekrar deneyin. Bu sorunu çözmezse birkaç gün içinde tekrar deneyin.

  Spotify Premium özellikler:
  - Reklamsız
  - Sınırsız atlama
  - Şarkıları çalmak
  - Yüksek ses kalitesi

  Spotify Premium Ücretsiz için Yazılı Rehber:

  • iOS cihazınızda bu sayfaya gidin (Safari'de olmalı).
  • Bir kez orada, App Store'a benzer bir web sitesi görmelisiniz.
  • Alt kısımdaki ‘Ara’ düğmesine dokunun. Buraya ‘Spotify‘ yazın ve size birkaç farklı seçenek sunulacak.
  • ‘Spotify ++‘ adlı uygulamayı bulun, ardından ‘Get‘ üzerine dokunun (işe yaramazsa iki kez dokunmanız gerekebilir). Bu sizi uygulama yükleme sayfasına götürmelidir. İsterseniz farklı bir renk şemasıyla aynı uygulama olduğundan, diğer değişkenlerden birini de kullanabilirsiniz.
  • Yükleme sayfasında, simgenin yanındaki ‘Al‘ düğmesine dokunun. Uygulamayı yüklemek isteyip istemediğinizi soran bir açılır pencere görünmelidir. ‘Install‘ üzerine dokunun. Şimdi normal bir uygulama mağazası uygulaması gibi yüklemeye başlamalıdır.
  • Uygulama yüklendikten sonra, güvenilmeyen bir kurumsal geliştirici hatası nedeniyle açılmaz. Bunu çözmek için Ayarlar uygulamasını açın ve Genel> Cihaz Yönetimi bölümüne gidin.
  • Spotify ++ içerenini bulana kadar bu sayfadaki menülerden birine dokunun. Güven’e iki kez dokunun; uygulama güvenilir hale gelecektir.

  Artık iPhone, iPod touch veya iPad'inizde Spotify ++ uygulamasını açıp kullanabilmelisiniz.
  Uygulamayı açtığınızda, Spotify hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. Giriş yaptığınızda, Spotify Premium'u ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz!

  ***TEST AMAÇLIDIR, UYGULAMAYI BEĞENMENİZ HALİNDE ÜCRETLİ VERSİYONA GEÇMELİSİNİZ***

  Devamı.. »
RSS