Hoşgeldiniz
Giriş

Hız Testi: Hangi iPhone Daha Hızlı?[Çok Şaşıracaksınız

30
You can skip to video in 10

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: iPhone iPhone 6 iPhone 6S iPhone 7 iPhone 8 iPhone X
18 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği içerikler yayınlanmaktadır. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@iphone6fiyat.com adresinden iletişime geçiniz.

Açıklama

Bu videomuzda 6 tane iPhone'u yanyana dizdik ve hangisinin daha hızlı olduğunu test ettik.şaşırtıcı çok şaşırtıcı bir video oldu keyifli seyirler.
Sizce Hangi İphone Modeli Daha Hızlı Çok Şaşıracaksınız[ Speed Test] hangi iphone daha hızlı, iphone hangisi daha hızlı, iphone hızlı başlangıç nasıl yapılır, iphone nasıl hızlı şarj edilir, iphone hızlı arama nasıl yapılır, iphone hızlı çekim nasıl yapılır, iphone x nasıl hızlı şarj edilir spped test iphone 77 plusdahaiphone 6#156 plus#13hangisikarşılaştırmawebteknowebteknotvteknolojiye atarlanan adamteknolojiiphonespeedeğlencetestihızlıhıztaailginçtest6s iPhone 5#4iPhone 6iPhone 7hız testiiphoneappleişletim sistemiiosiphone karşılaştırma#19speed test ilginçkomikeğlencelişaşırtıcıtuhafgaripohadiyorumoha diyorumNokia 3310 (Consumer Product)#11iphone 6Smartphone (Video Game Platform)IPhone (Video Game Platform)Nokia (Production Company)Mobilemobil telefoncep telefonuhız testiteknoloji testiCellHangi iPhone Daha Hızlı? (iPhone 7, 7 Plus, 6S ve 6 Hız Testi)
speedtest

Yorum Yazın

RSS